Spłoniona Syrena
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Spłoniona Syrena

Miejsce spotkań i wymiany plotek dla poszukiwaczy przygód prowadzone przez niezrównanego ekscentryka hrabiego Siemaneczko.
 
IndeksIndeks  CalendarCalendar  WydarzeniaWydarzenia  Latest imagesLatest images  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Szukaj
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» Muzyka do kampanii "Austin: Dziwne miasto"
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby Cyrus Czw Sie 18, 2022 9:14 pm

» Pomysł na kampanię - Austin: Dziwne Miasto
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby Cyrus Sob Sie 06, 2022 9:39 am

» Skarbnica Mistrzów Gry
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby Cyrus Sob Lip 30, 2022 3:36 pm

» Potrzebni poszukiwacze: Kurhan Wiwerny
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby ZazanWspaniały Pon Lip 04, 2022 10:44 am

» Wyprawa na zachód.
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby ZazanWspaniały Pon Lip 04, 2022 10:43 am

» East Texas University
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby Cyrus Pią Cze 10, 2022 5:50 pm

» Świątynia Szalonego Boga
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby Cyrus Pon Cze 06, 2022 2:27 pm

» Awanturnicy profesjonaliści poszuukiwani
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby Cyrus Sob Cze 04, 2022 2:44 pm

» Kolejna przygoda
Świątynia Szalonego Boga  Emptyby Z'gon Czw Cze 02, 2022 9:01 pm

Top posting users this week
No user

 

 Świątynia Szalonego Boga

Go down 
AutorWiadomość
Cyrus

Cyrus


Liczba postów : 11
Join date : 28/04/2022
Age : 30
Skąd : Szczecin

Świątynia Szalonego Boga  Empty
PisanieTemat: Świątynia Szalonego Boga    Świątynia Szalonego Boga  EmptyPon Cze 06, 2022 2:27 pm

Fragment listu Cyrusa do arcykapłana Henocha.

Tak jak mi poleciłeś, staram się znaleźć przyczynę tego zła, które zaczęło się rozlewać w królestwie(fragment zamazany)
Kapłani Amaunatora dobrze mnie przyjęli, ale nie byłem od nich w stanie dowiedzieć się czego chciałem.
Próbując się dowiedzieć czegoś więcej, dołączyłem do wyprawy kapłana, nieznanego mi wcześniej boga. Towarzyszył mi też rosły barbarzyńca.

Po czterech dniach wędrówki na północ natknęliśmy się na ruiny starożytnego miasta. W centralnym punkcie znajdowała się dziwna świątynia. Emanowała od niej zła aura.
Próbowaliśmy zawrócić do twierdzy, ale po trzech dniach błąkania się po lesie wróciliśmy w ten sam punkt.
Wewnątrz świątyni znajdowały się Księżycowe Drzwi. Wewnątrz znaleźliśmy salę z 12 parami wrót. W centralnej części sali znajdował się mały zikkurat.
Każde wrota ukrywały przeróżne pułapki. Widzieliśmy pajęczynę, która cięła mięśnie jak masło. Walczyliśmy z trzema wiedźmami. Widzieliśmy miasto na dnie morza.
Udało nam się uciec ze świątyni, przy użyciu szmaragdowej latarni, która teleportowała nas na zewnątrz.
Udało się nam też zdobyć klucz do centralnej części świątyni, w której podobna jest uwięziony jeden ze starszych bogów.

Nie wiem co dalej począć. Świątynia może być źródłem tego szaleństwa, ale nie mam pewności. Wydaje się, że moc uwięzionej tam istoty działa jedynie w okolicy świątyni. Możliwe że przyczyna tego całego zła leży gdzie indziej.
Muszę to jeszcze zbadać. Napiszę jak dowiem się czegoś więcej.

ZazanWspaniały likes this post

Powrót do góry Go down
 
Świątynia Szalonego Boga
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Spłoniona Syrena :: AD&D 2e Czarny Kamień :: Lochy :: Bardzo łatwy quest nikt nie zginął.-
Skocz do: